Чернігівській агенції нерухомості «Приват-Ріелт» 7 років

За підсумками 2019-го року ми увійшли до 10-ки найкращих агенцій нерухомості в Україні. Національний рейтинг щороку проводить Спілка фахівців з нерухомого майна України. Високий результат засвідчує стабільний розвиток, професіоналізм і відповідальність кожного працівника, я, Інна Різуха, як керівниця агенції стверджую:

Знижувати планку ми не збираємося, навпаки, колектив налаштований позитивно, бойовий дух підтримуємо, навчаємося, мотивуємо одне одного, будуємо нові плани. Життя триває, хтось одружується, хтось розлучається, народжуються дітки, різні події відбуваються в родині, і в таких випадках клієнти завжди можуть розраховувати на нашу допомогу щодо операцій з нерухомістю.

Головна складова успіху агенції «Приват-Ріелт» - ставлення до клієнтів. «Ми завжди підбираємо об’єкти, як для себе. - Намагаємося стати на місце клієнта, продати дорожче, купити дешевше. Люди це відчувають і тому повертаються до нас, охоче рекомендують родичам, друзям. Можна сказати, сприймають наших фахівців як «сімейного ріелтора». Оскільки до нас звертаються переважно за рекомендацією, будувати довірливі взаємини легко, вже з першого дзвінка ми починаємо спілкуватися як люди, які дивляться в одному напрямку». Складова успіху – дружній і високопрофесійний колектив. Разом ми не лише в будні, а й у свята. Беремо участь у благодійних проектах, багато подорожуємо Україною та Чернігівщиною. «Радує, що всі співробітники є членами Спілки фахівців з нерухомості України, ми постійно підвищуємо свій рівень, усі пройшли сертифікацію, маємо посвідчення. - Людина, яка звертається до нас вперше, одразу розуміє та відчуває, що з нею працює фахівець, і що вона може розраховувати на найкращий результат».

Предмет особливої гордості агенції – якісний юридичний супровід усіх угод, а також сумлінне та відповідальне ставлення до поставлених завдань кожного працівника. Всі досконало володіють інформацією, тримають руку на пульсі подій, проконсультують, запропонують різні варіанти і щодо об’єктів комерційної нерухомості, і щодо продажу/купівлі квартир, будинків, дачних ділянок тощо.